© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

NICK VUJICIC – Bodi neustavljiv

27. septembra 2012 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Dne 26.9.2012, smo nekateri člani društva Vozel v živo prisluhnili Nicku Vujicicu, svetovno znanemu motivacijskem govorcu, v ljubljanski dvorani Stožice. Program se je začel s številčnim zborom gospel glasbe, ki so še nekajkrat prispevali glasbeni del. Gledalci smo imeli čast spoznati tudi Nikova starša, ki sta sta iskreno odgovarjala na napovedovalčeva vprašanja o njunem sinu in preizkušnjah v življenju.   Preden  je najbolj pričakovani gost Nick prišel na oder, smo si ogledali  napovednik njegovega  filma, ob koncu programa pa je bilo mogoče kupiti tudi njegovo avtorsko knjigo.
Nickovo pripovedovanje je očitno pretreslo publiko,  besede pa bodo  zagotovo ostale v dušah vseh nas in nam dale vedeti, da je vsak izmed nas lahko neustavljiv.

” Odkril sem razlog za svoje življenje in celo za svoje okoliščine. Vedno obstaja namen, zakaj gremo skozi ogenj.”   Nick Vujicic

Kdo je Nick in kako razmišlja:
http://www.youtube.com/watch?v=E94xdcOBXD8

Tjaša Hvala

Categories: ostalo

Dodaj odgovor