Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Plan februar-marec – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Plan februar-marec

19. februarja 2009 - Author: primoz_8 - Ni komentarjev

Vipavski Križ, 17. februar 2009

Spoštovani starši!

21. februar 2009 – Fo odpadejo, ker so počitnice

28. februar 2009 – To soboto bo srečanje Fo potekalo tako kot ponavadi, od 15h do 17h.

7. marec 2009 – To soboto bomo srečanje Fo začeli pol ure prej, se pravi ob 14.30. Dobimo se kar na mostu v Vipavskem Križu, od koder se bomo odpravili v dom za starejše občane v Ajdovščino. Tu bomo s petjem sodelovali pri sveti maši, ki jo imajo vsako soboto ob 15h, nato pa bomo starejše gospe razveselili še z majhnimi darilci, ki jih veselo pripravljamo zanje.

22. marec 2009 – S petjem bomo sodelovali pri maši ob materinskem dnevu. Vsi starši lepo vabljeni, da se nam pridružite.

28. marec 2009 – Bomo z nekaterimi otroci in animatorji v Ljubljani, na radiu Ognjišče, snemali oddajo Sobotna iskrica. Za ostale otroke bo srečanje Fo potekalo tako kot ponavadi.

Mir in vse dobro!

Animatorji FO

Categories: franciskovi

Dodaj odgovor