Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Oratorij Vipavski Križ – 2014 – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Oratorij Vipavski Križ – 2014

22. junija 2014 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Živjo!

Petek 27.6. bo prav poseben dan, saj bo na ta dan prvo srečanje animatorjev letošnjega oratorija. Zbiramo se do 17:00 na samostanskem dvorišču v Vipavskem Križu. Če se kdo še ni prijavil oz. ima prijatelja, ki bi se rad prijavil naj mu pošlje spodnjo povezavo.
​Zato vam želimo lep zaključek šolskega leta, nekaterim pa tudi uspešno maturo. 😉
Ines, Neža, Dejan, Matej in Urban

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor