Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Majhne stvari. – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Majhne stvari.

14. aprila 2014 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Dne 11.4, v petek, smo se majhna skupina mladih iz Križa odpravili na duhovni vikend, ki smo ga nameravali preživeti na Brinjevi gori nad Zrečami. Tema vikenda je bila majhne stvari. Po par ur dolgi poti, na kateri smo v Ljubljani pobrali še ostale člane, je sledila večerja, po njej pa smo si ogledali krajši animirani film Mož, ki je sadil drevesa (https://www.youtube.com/watch?v=v_7yEPNUXsU). Sledil je dolgo pričakovani okrepčilni spanec. Naslednje jutro smo se pogovorili o filmu ter malo vadili svoje ročne spretnosti z izdelovanjem origamijev. Po kosilu smo se z avtoma popeljali do Rogle, od koder smo pot nadaljevali peš do Lovrenških jezer. Kljub snegu in mokri obutvi je bila pot vredna cilja. Ob enemu izmed jezer smo imeli tudi sveto mašo, med katero je 8 mladih izreklo svojo obljubo FRAMI, da se bodo trudili živeti po zgledu sv. Frančiška in sv. Klare. Po večerji nas je zapustil pater Vlado, ostali pa smo nadajevali z zabavnim večerom, ki je bil fizikalno obarvan. V nedeljo smo se udeležili maše v Zrečah, pri kateri smo tudi sodelovali. Po maši smo še pokosili, pospravili za seboj ter se odpravili domov. Na pot nazaj smo se ustavili na Trojanah, kjer smo ob sladkih krofih in zvokih harmonike imeli še neuradno srečanje društva, po njem pa smo posadili rožiče.

IMG_0425 IMG_0430 IMG_0444

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor