Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
DUHOVNE VAJE FRANČIŠKOVIH OTROK – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

DUHOVNE VAJE FRANČIŠKOVIH OTROK

6. januarja 2010 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Tretji teden v januarju, 0d 15.1 – 17.1.2010, bomo tako kot vsako leto imeli duhovne vaje za Frančiškove otroke, v župnišču, v Vipavskem Križu. Tokrat se nam bodo pridružili tudi Frančiškovi otroci iz Nove Gorice, ki so letos zaživeli na novo. Naslov letošnjih duhovnih vaj je Evharistija s pridihom »Srečevanja«, skozi tabor pa nas bo spremljala zgodba; Marcelino kruh in vino.

Pričetek, z zbiranjem bo v petek, 15.1.2009, od 18.00 – 18.30 v župnišču. Zaključek, pa bo v nedeljo, 17.1.2009, s sveto mašo ob 10h, pri katero bodo dali otroci tudi obljube.

Duhovnih vaj se lahko udeležijo tudi otroci, ki ne obiskujejo frančiškovih otrok.

Prijave sprejemata:

Lara Bizjak, telefonska številka 040 239 206, ali po elektronskem naslovu lara.bizjak@gmail.com

Ana Raspor, telefonska številka 040 152 752, ali na elektronskem naslovu ana.raspor@gmail.com.

Categories: franciskovi

Dodaj odgovor