Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Podaj Mi Roko 2009 – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Podaj Mi Roko 2009

5. novembra 2009 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Kaj se je dogajalo na festivalu Podaj Mi Roko v Vipavskem Križu?

V soboto smo se zbrali ob 19h v Vipavskem križu, na grajskem dvorišču, kjer so člani benda Vozel po uvodni predstavitvi otvorili koncert. Za njimi je nastopil še en domač bend ReContra, nato pa je prišel čas za skupino Svetnik, ki je poskrbela za vrhunec večera. Molitveni večer z duhovno ritmično glasbo, smo zaključili z željo, da bi naš mir seval med ljudi, da bi ga začutili in širili, tako smo simbolično spustili lanterne želja, ki naj ponesejo naše želje tudi v širšo okolico.
Nasledni dan smo se zbrali ob 15uri ter prisluhnili različnim skupinam iz Vipavske doline.Po končanem programu smo se odpravili v samostansko cirekv na molite za mir, po molitvi pa je sledila sveta maša, ki jo je daroval minorit br. Andrej Feguš. Po maši smo se vsi zbrali še na samostanskem dvorišču ter se posladkali z dobrotami ki so jih pripravile pridne gospodinje.

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor