Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Frančiškovi otroci – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Frančiškovi otroci

14. septembra 2008 - Author: admin - Ni komentarjev

Počitnice so mimo in tudi Frančiškovi otroci iz Vipavskega Križa ponovno začenjajo svoja redna srečanja.

Prvo srečanje bo v SOBOTO 11. OKTOBRA OB 15h V ŽUPNIŠČU!

LEPO VABLJENA, VABLJEN – POVABI TUDI PRIJATELJICO, PRIJATELJA .

25. Oktober- festival Podaj mi roko, na katerem frančiškovi otroci nastopamo.

Categories: franciskovi

Dodaj odgovor