Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Oratorij 2008 – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Oratorij 2008

25. avgusta 2008 - Author: admin - Ni komentarjev

Začel se je oratorij. Uspešno je za nami prvi dan. Pa upam da bodo tudi naslednji dnevi vredu.

V fotogaleriji si lahko ogledate slikice vsakega dneva posebaj. Če bi kdo želel imati kakšno izmed objavljenih ali kakšno drugo sliko, naj me kontaktira na tomaz.paljk@gmail.com pa se bomo dogovorili.

Povezava pa je tukaj. Program pa si lahko ogledate tukaj.

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor