© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Oratorij 2021

3. julija 2021 - Author: Luka - Ni komentarjev

Spoštovani starši in otroci. Letos bo potekal oratorij v Vipavskem križu za otroke in najstnike, in sicer od 22. avgusta (najstniki), ostali od 23. avgusta do 27. avgusta. Najstniki lahko vse dni tudi prespijo v Vipaskem Križu. Spoznavali bomo sv. Frančiška Asiškega. Na oratorij se lahko prijavijo tisti otroci, ki grejo naslednje leto v šolo, pa tudi tisti, ki že zaključujejo osnovno šolo.  Prijavo najdete na spodnji povezavi do ankete: https://www.1ka.si/a/345980. Prosimo, da se prijavite čim prej, saj to olajša načrtovanje. Starši, naj vam ne bo vseeno, kaj bo v počitnicah počel vaš otrok. Oratorij je zelo dobro izkoriščen čas.

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor