© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Volitve 2019

23. aprila 2019 - Author: Luka - Ni komentarjev

Spoštovani.

V marcu 2019 smo se člani društva zbrali na občnem zboru na katerem se predstavniki vseh skupin podali poročilo o delu in predloge za naprej. Izvolili pa smo tudi novo predsedstvo. Za predsednico je bila izvoljena Anja Kalin, za podpredsednika pa Luka Štrukelj. Za kakršna koli vprašanja smo vam na voljo: anja.kalin200@gmail.com ter  (Anja) lukastrukelj@outlook.com (Luka).

Veseli pa bomo tudi novih članov in vseh, ki so se pripravljeni aktivno vključevati v dogajanje v župniji. Vabljeni pa seveda tudi mladi od širše. Pristopna izjava in navodila za njeno izročitev so na strani “O Društvu Vozel”

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor