Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Sobotna iskrica – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Sobotna iskrica

8. aprila 2009 - Author: primoz_8 - Ni komentarjev

Bilo je sobotno jutro, natančneje 28.3.2009 ko smo se nekateri še zaspani, drugi že polni enegrije zbrali na Cesti “pri križu”. Udobno smo se namestili v kombi in se odpeljali proti Ljubljani, novim dogodivščinam naproti. Naš cilj je bila sobotna iskrica tja smo tudi srečno prispeli. Med potjo smo si krajšali čas s petjem in “obnavljanjem” Frančiškovega  življenja, moram priznati, da so me otroci prav presenečali koliko vedo o svetem Frančišku. Ko smo prišli na radio ognjišče so nas najprej pozdravili, zbrali smo v avli in zvadili še nekaj pesmic, potem je šlo pa že zare. Jure Sešek nas je napovedal in potem smo bili mi na vrsti, pogovarjali smo se z njim, prepevali in tako je teh 45 minut šlo mimo kot bi mignil. Po končanem snemanju nas je br. Vlado popeljal še v čarobni svet malega miška Desperauxa v koloseju in potem se je naša pot obrnila nazaj proti domu. Bilo nam je lepo 🙂

Ines

Categories: franciskovi

Dodaj odgovor