Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Otroški pevski zbor – Vipavski Križ – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Otroški pevski zbor – Vipavski Križ

23. avgusta 2020 - Author: Luka - Ni komentarjev

Tudi letošnje leto bo otroški/mladinski pevski zbor nadaljeval s prepevanjem. Lepo vabimo otroke, da se pridružijo zborčku, da bomo skupaj prepevali in se imeli lepo.

Pevske vaje bodo potekale v nedeljo po nedeljski maši približno ob 10.50. Začnemo v nedeljo, 6. septembra.

Lepo vabljeni otroci in mladi iz župnije in drugod!

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor