© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Oratorij 2020

2. julija 2020 - Author: Luka - Ni komentarjev

Pozdravljeni!

ORATORIJ VIPAVSKI KRIŽ 2020 BO letos zaradi COVID-19 krize samo za najsnike – to je za tiste, ki so zaključili 6. razred osnovne šole. Naše letošnje geslo se glasi: “Računam nate!” – med oratorijem se bomo spoznavali s svetim Frančiškom.Načrtovan pričetek bo v ponedeljek, 24. avgusta ob 8h. Zbiranje bo kot po navadi potekalo med 7h in 8h zjutraj. Oratorij bomo zaključili v petek, 28. avgusta 2020 z zaključno mašo on 16h.

Ker pa je letos situacija nekoliko drugačna, bomo naš oratorij nekoliko prilagodili. Okvirna navodila in priporočene ukrepe smo že dobili, obljubimo pa tudi, da vas bomo o podrobnejših informacijah pravočasno obvestili preko e-pošte. Priporočila Oratorija Slovenija lahko najdete na njihovi spletni strani (kliknite sem), jih pa prilagamo tudi v tale mejl. Upamo, da bo epidemiološka slika boljša. Zaradi priporočil smo se odločili, da letos na našem oratoriju ne bomo gostili predšolskih otrok in ne otrok do končanega 5. razreda (najmlajši udeleženci bodo torej tisti, ki so letos zaključili 6. razred). Odločili smo se tudi, da je letos število prijav omejeno in jih zbiramo le do dopolnitve mest!

Na najstnika oratorij porabi 35eur. To je tudi priporočeni dar.
Otroka lahko prijavite na tem linku:
Ena izpolnjena prijava velja za enega otroka. Prosimo vas, da na oratorij prinesete tudi natisnjeno in izpolnjeno prijavnico, ki jo boste prejeli v potrditvenem mejlu v roku enega tedna. Dodatne informacije so vam na voljo na spletni strani društva Vozel in na naši Facebook strani, prav tako pa lahko kadarkoli (tudi med oratorijem) kontaktirate enega izmed voditeljev: Jure Kosmač: 031-479-232, Andraž Puc: 070-809-693, Nika Pregelj: 031-237-897, Anej Tomažič: 051-459-466 in Matic Soban: 031-218-150.
Vse dobro!
Društvo mladih VOZEL

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor