Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Dogaja se … – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Dogaja se …

23. novembra 2013 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Lep deževen pozdrav vsem!

V petek 22.11. ste ob 19h lepo vabljeni, da se udeležite mladinskega srečanja, ki ga bo vodil br. Andrej Feguš, v okviru misijona v naši župniji.

V soboto, 23.11. ste ob 18h vabljeni k mladinski sveti maši. Za pevske vaje se dobimo ob 17h v župnišču.

Lepo vabljeni, pa ni nič narobe če še koga pripeljete s seboj!

Categories: za vse

Dodaj odgovor