Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Mladinska maša v Vipavskem Križu 1.12.2012 – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Mladinska maša v Vipavskem Križu 1.12.2012

27. novembra 2012 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Po dooooolgem času bo v Vipavskem Križu ponovno mladinska maša, ki jo bo pripravilo društvo mladih VOZEL Prav vsi zelo lepo povabljeni, pa povejte novico naprej, da se res zberemo v čim večjem številu.
Maša bo v župnijski cerkvi ob 18:00

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor