Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
podaj MI Roko 2012 – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

podaj MI Roko 2012

8. oktobra 2012 - Author: matija.cufer - Ni komentarjev

Dober dan, dobri ljudje! (:

Spet je leto na okrog in bliža se čas, ko imamo v Vipavskem Križu Podaj MI Roko. Letošnje geslo je » Sestavi se v mir.«

Podaj mi roko bo v petek 26.10. in soboto 27.10., na dvorišču kapucinskega samostana. Lepo ste vabljeni, da se nam pridružite tako v petek kot v soboto.

V petek bo program za mlade, z začetkom ob 19h. Predstavili se nam bodo bend VOZEL, Meta Horvat ter Matevž Vidmar in Timotej Černigoj.V soboto ste lepo vabljeni že ob 15h na samostansko dvorišče, kjer se nam bodo predstavili zborčki iz Vipavske doline.
Ob 18h pa sledi sveta maša, ki jo bo vodi škof Jurij Bizjak. Po maši pa sledi še druženje na samostanskem dvorišču.Ne bomo se branili, če boste kej finga spekli in prinesli za po maši ;))Povejte še prijateljem, sorodnikom, sosedom, sošolcem, usem, ki jih imate radi in pridite v čimvečjem številu! 🙂

Ekipa ustvarjalcev festivala podaj MI Roko 🙂

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor