Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Pasijon 9.4.2011 v Vipavskem Križu – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Pasijon 9.4.2011 v Vipavskem Križu

16. marca 2011 - Author: admin - Ni komentarjev

Mladi, ki se zbiramo v Vipavskem Križu, birmanci, pevci, glasbeniki in še kdo, skušamo post še posebej doživeti tako, da pripravljamo dramsko uprizoritev Jezusovega trpljenja. Letošnji pasijon bo tako že tretji po vrsti. Fotografije prvega pasijona si lahko ogledate tukaj: vaje in uprizoritev .

Vsi ste lepo povabljeni, da v soboto, 9.4. 2011 ob 20h skupaj z nami poromate skozi postno skrivnost Jezusovega trpljenja in smrti.
Uprizoritev bo potekala po Vipavskem Križu (na prostem!). V primeru slabega vremena bo uprizoritev prestavljena.

Vstopnine ni

 

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor