Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Računam nate! – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Računam nate!

31. avgusta 2009 - Author: admin - Ni komentarjev

Uspešno se je zaključil oratorij v Vipavskem Križu, na katerem je bilo vseh udeležencev in animatorjev skoraj 300. Tako da se zahvaljujemo vsem staršem, ki ste nam zaupali svoje otroke, vsem otrokom ki so prišli, vsem animatorjem ki so poskrbeli za dogajanje, duhovnemu vodji, sponzorjem in seveda zahvala gre tudi Bogu, ki je bdel nad nami in nam dal lepega vremena, dobre volje,….

Nekaj slikic si lahko ogledate tukaj, če pa kdo želi imeti vse naj kontaktira isto osebo pri kateri se je prijavil ali pa odda tukaj komentar.

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor