Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Obvestilo o dodatnih vajah FO – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Obvestilo o dodatnih vajah FO

29. aprila 2009 - Author: admin - Ni komentarjev

Dragi starši!

Kot smo vam že omenili v prejšnjem obvestilu, se 9. maja 2009 poroči naša bivša animatorka Vesna Breščak. S petjem bomo sodelovali pri poročnem obredu, zato bomo imeli dodatne pevske vaje v petek, 8.5.2009, ob 19h v župnišču in na dan poroke, 9.5.2009 ob 15h v cerkvi v Dobravljah.

Če kdo svojega otroka ne more pripeljati v Dobravlje, naj sporoči na tel. številko 031-532-897 (Tina), da bodo nekateri animatorji otroke počakali v Vipavskem Križu in jih sami peljali v Dobravlje. Poročna maša bo ob 17h, po maši pa bo še kratka pogostitev za otroke.

Mir in vse dobro!

Animatorji

Vipavski Križ; 26. april 2009

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor