Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Poročilo Januar-Februar – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Poročilo Januar-Februar

27. februarja 2009 - Author: primoz_8 - Ni komentarjev

Pri fračiškovik smo v prvi etapi leta ostali enako energični kot poprej. O kakršnemkoli zimskem spanju ali spomladanski utrujenosti ni bilo ne duha ne sluha. Fantovska je končno dokončala sobo v umetniški smeri. Pa naj ne preskakujem, ampak lepo po vrsti. Od 16 do 18 januarja so bile duhovne vaje za fo. Da je bila zvezda večerov zvezda v polnem pomenu, Smo se tokrat navezali na zgodbo o Zvezdici zaspanki. Na koncu so otroci še obljubili da bodo to leto hodili po poteh Frančiška in Klare do Kristusa. Fantovska skupina se je tudi odpravila na sneg uživati prelesti belih krpic, Nekateri animatorji pa so za sankanje uporabljali kar svoj hrbet. Zadnji teden pred počitnicami pa smo si skupaj ogledali film Madagaskar 2. Vsi smo uživali in se sladko smejali. Nato je sledila sobota pavze. Kaj bo potem pa vam je že itak Tina povedal.

Categories: franciskovi

Dodaj odgovor