Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function '_wp_footnotes_kses_init' not found or invalid function name in /var/www/vhosts/drustvo-vozel.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php on line 308
Novice – Društvo mladih VOZEL

© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Novice

3. februarja 2008 - Author: admin - Ni komentarjev

Koncert je uspel!

Naši muzikantje banda VOZEL, Jernje, Kristina, Grega, Grega, Beno in Martin so se dolično odrezali in nam pričarali lepo vzdušje. Ter pokazali, da je krščanska glasba z malo priredbe lahko tudi za noret, da te spravi pokonci, ti da novega elana, tako telesno kot duhovno.

Hvala! Kmalu pa bo tudi kaj slikic tukaj!

Categories: Uncategorized

Dodaj odgovor