© 2012 Matija_z5 - All rigths reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Študentska skupina

Študentska skupina, ki deluje v Vipavskem Križu ima srečanja enkrat do dvakrat na mesec. Na vsakem srečanju se nas zbere med 15 in 20 mladih, nekje med devetnajstim in petindvajsetim letom starosti, v Križkem župnišču. Vsako srečanje pripravita dva člana na določeno temo, trenutno obdelujemo ime društva, pod čigar okriljem smo, se pravi društvo VOZEL (vztrajnost,odgovornost, zaupanje, enotnost, ljubezen). Da so srečanja še bolj poduhovljena, poskrbi pater/brat Vlado Kolenko. Poleg teh srečanj sodelujemo tudi pri mladinski maši, ki je navadno prvo soboto v mesecu, sodelovali smo tudi pri prireditvi Podaj mi roko, ki je potekala konec oktobra, pa pri misijonu v Vipavskem križu in še kaj bi se našlo. Vedno je kaj za prigriznit, se pravi, splača se priti.